Informácie o penzióne

Penzión SAV Bystrina v Trenčianskych Tepliciach slúži pre rekreačné účely zamestnancov SAV a ich rodinných príslušníkov

 

Penzión SAV BYSTRINA, v ktorom Vám ponúkame príjemné ubytovanie, sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc na Šrobárovej ulici č. 4. Jeho strategická poloha ho predurčuje na rekreáciu spojenú s kúpeľnou liečbou v Termálnych kúpeľoch Trenčianske Teplice, ktoré patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku.

Liečebná starostlivosť v Termálnych kúpeľoch Trenčianske Teplice má dlhoročnú tradíciu (prvá písomná zmienka o kúpeľoch je z roku 1247) a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody.

V súčasnosti sa okrem termálnej vody využíva široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie.

Kúpele sa špecializujú na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ale aj ochorení z oblasti internej medicíny, gynekologické a kožné ochorenia vrátanie psoriázy.

V blízkosti Penziónu sa nachádza aj Hotel Panorama, ktorý ponúka množstvo Wellnes produktov. V prípade záujmu je možné zabezpečiť množstevné zľavy.

Objednávky na rekreačný pobyt zabezpečuje

Mgr. Mária Teglássyová
Telefón: +421 902 624 336, +421 (2) 57510 170
E-mail: teglassyova@up.upsav.sk

Za prevádzku objektu Penzión SAV Bystrina zodpovedá

p. Daniel Škvarka
Telefón: +421 904 172 210Zobraziť Penzión SAV Bystrina na mape